Wydarzenia w Centrum Nowoczesnego Kształcenia

Co się będzie działo w CNK?

Na terenie kampusu Politechniki Białostockiej znajduje się Centrum Nowoczesnego Kształcenia.

To wyjątkowe miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcji w godz. 9.00 – 15.00.

Koniecznie musisz tu zajrzeć! Większość wydarzeń organizowanych w CNK nie jest objęta rejestracją, wystarczy, że po prostu przyjdziesz.

🔰Centrum Nowoczesnego Kształcenia / wydarzenia objęte rejestracją:

• ABC rekrutacji — prezentacja oferty edukacyjnej PB / sala: Aula P0/33 – dowiedz się jak wygląda rekrutacja „krok po kroku” i zapisz się!
    – godz. 10.00-10.20
    – godz. 12.30-12.50
    ✔ poznasz: ofertę kierunków, zasady rekrutacji, ważne terminy i niezbędne dokumenty rekrutacyjne
    ✔ uzyskasz odpowiedzi napytania: Jak przeliczyć wyniki matury na punkty rekrutacyjne? Jakie przedmioty uczelnia bierze pod uwagę w rekrutacji? Co to są wagi w liczeniu punktacji? Kiedy wyniki matury nie mają znaczenia? Czy brane pod uwagę są wyniki z egzaminu zawodowego?
    Prezentacja prowadzona jest przez przedstawicieli Centrum Spraw Studenckich, Dydaktyki i Rekrutacji oraz przez Specjalistę ds. Wspierania Edukacji.

Zapisy na wydarzenia objęte rejestracją trwają do 21 marca 2023!

🔰Centrum Nowoczesnego Kształcenia / wydarzenia nieobjęte rejestracją:

• Prezentacje oferty studiów 6 wydziałów Politechniki Białostockiej / sala: Aula P0/33:
    – godz. 09:00-09:20 Wydział Architektury PB
    – godz. 09:30-09:50 ,,Czy studiowanie to wyzwanie?” – prezentacja prowadzona przez studentów z Samorządu Studentów Politechniki Białostockiej
    – godz.10:30-10:50 Wydział Elektryczny PB
    – godz. 11:00-11:20 Wydział Mechaniczny PB
    – godz.11:30-11:50 Wydział Inżynierii Zarządzania PB
    – godz. 12:00-12:20 Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB
    – godz. 13.00-13.20 Wydział Informatyki PB
  • Stoiska ekspertów Politechniki Białostockiej:
    – Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki  Białostockiej – sprawdź, jakie czekają na ciebie perspektywy zawodowe. Skorzystaj z atrakcji:

✔ quiz „nietypowe zawody”
    ✔ Kariera inżyniera czy jednak Youtubera? – test predyspozycji zawodowych
    ✔ porozmawiaj na temat swojej ścieżki kariery i sprawdź, jakich specjalistów szukają pracodawcy
    – Biuro Współpracy Międzynarodowej Politechniki Białostockiej – poznaj możliwości wyjazdów na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus +. Skorzystaj z atrakcji:
    ✔ weź udział w konkursie w języku angielskim (prowadzony przez studentów zagranicznych)
    ✔ dowiedz się, jakie są możliwości studiowania i praktyk za granicą – poznaj relacje studentów, którzy wyjechali na studia zagraniczne
    – Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej – chcesz się uczyć angielskiego, a może hiszpańskiego? odwiedź stoisko:
    ✔ poznaj ścieżki edukacyjne w zakresie doskonalenia języków obcych
    ✔ sprawdź, jakie egzaminy możesz z nami zdać
    –  Klasa Konfucjańska Politechniki Białostockiej – porozmawiaj o chińskiej kulturze i tradycji.
    ✔ spróbuj słodkich przekąsek – ciasteczek z wróżbą
    ✔ poznaj podstawy kaligrafii
    – Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej w strefie chillout’u spotkaj się z naszymi studentami, a dowiesz się:
    ✔ jak wyglądają studia na PB
    ✔ czym zajmuje się samorząd studentów
    ✔ jakie wydarzenia organizują studenci
    ✔ jakie projekty (także pozaakademickie) można realizować wspólnie z innymi
  • Studenckie Koła Naukowe – spotkaj się z przedstawicielami kół naukowych z poszczególnych wydziałów:
    – Wydział Architektury: Forma, mała ARCHITEKTURA
    – Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku: Koło Naukowe DROGOWIEC, Koło Naukowe Rysunku i Malarstwa ARTchitektura, Koło Naukowe Architektury Krajobrazu „Przestrzeń Zieleni”
    – Wydział Elektryczny: Koło Naukowe „W sieci rzeczy”
    – Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej: Mobilne Systemy Inteligentne (MSI), Koło Naukowe Twórców Gier VECTOR
    – Wydział Inżynierii Zarządzania: Koło Naukowe HR Team
    – Wydział Mechaniczny: BioInvention, sekcja SumoMasters z Koła Naukowego Robotyków
  • Studencka Agencja Fotograficzna – obejrzyj wystawę fotografii i spotkaj się z przedstawicielami SAF-u! Zrobią Ci portretową fotkę, którą znajdziesz na ich fanpejdżu
    Jeśli chcesz rozwijać swoją foto-pasję, zapisz się do Studenckiej Agencji Fotograficznej. Informacje na temat rekrutacji dostępne na stoisku w godz. 10.00-14.00
  • Fotobudka – zrób sobie zdjęcie, wydrukuj na miejscu i zabierz na pamiątkę! Wszystko za free!
    Dajemy Ci do dyspozycji zabawne gadżety i wsparcie obsługi. Liczba zdjęć i wydruków jest nielimitowana!
    Fotobudka jest dostępna w godz. 10.00-14.00
  • Biblioteka Politechniki Białostockiej –  odwiedź jedną z większych bibliotek naukowo-technicznych w Polsce północno-wschodniej, obejrzyj wystawę i poznaj techniki wspomagania pamięci!
  • Konkursy z nagrodami – chcesz wygrać kozackie gadżety? weź udział w naszych konkursach!
  • Darmowa kawa – w CNK zaserwujemy Ci pyszną kawę przyrządzaną przez profesjonalnego baristę. Co za aromat i smak!
  • Food truck – kupisz szybkie przekąski
  • Popcorn – otrzymasz porcję popcornu lub polibułę PB ZA DARMO.

To jak? Widzimy się w CNK? Zapamiętaj lokalizację miejscówki:

🙂 Centrum Nowoczesnego Kształcenia

ul. Zwierzyniecka 16, 15-333 Białystok

🙂 🙂 🙂 Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!