Zarejestruj się / grupę

 

Wstęp na Dzień Otwarty Politechniki Białostockiej jest bezpłatny! Każdy może wziąć udział. 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na część wykładów, prezentacji oraz warsztatów obowiązują zapisy.
Tylko nieliczne z wydarzeń dostępne będą bez rejestracji.

Spotykamy się  🙂 na kampusie przy ul. Wiejskiej 45 (teren pomiędzy ulicami Zwierzyniecką, Wiejską i Świerkową), 🙂  na Wydziale Architektury przy ul. Oskara Sosnowskiego 11 🙂 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia przy ul. Zwierzynieckiej 16 oraz 🙂  na kampusie Wydziału Inżynierii Zarządzania przy ul. Ojca Tarasiuka 2 w Kleosinie.

Rejestracja na wydarzenia obowiązuje od 1 marca do 22 marca 2022 r.

 

Przejdź do listy wydarzeń i zarejestruj się!
 

 

ZGŁOŚ GRUPĘ NA WYBRANĄ GODZINĘ

Wydarzenia objęte rejestracją są przeznaczone dla określonej grupy osób. Niektóre spośród poszczególnych zajęć odbędą się w różnych godzinach, tak by każdy zainteresowany mógł wziąć w nich udział. Dzięki temu uczestnicy będą mogli bezpiecznie skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Politechnikę Białostocką.

W formularzu zgłoszeniowym pojawi się prośba o wskazanie nazwiska opiekuna oraz liczebności grupy, a także daty i godziny, na którą planowane jest wejście na wydarzenie Dnia Otwartego. Każda kolejna grupa powinna zostać zgłoszona odrębnie.

Jeśli klasa/ grupa została zapisana na to same wydarzenie, ale o różnej porze, osoba zgłaszająca otrzyma po wysłaniu formularza rejestracyjnego oddzielne informacje o przyjęciu zgłoszenia na wydarzenia o różnych porach. Kolejna informacja potwierdzi udział w wydarzeniu.

Ze względów porządkowych oraz bezpieczeństwa zalecamy grupom zorganizowanym wcześniejsze przybycie na wybrane wydarzenie. To pozwoli nam zadbać o właściwą obsługę, sprawne udzielane informacje oraz uniknięcie kolejek w czasie Dnia Otwartego.