Aplikacja Zonifero

 

Zonifero – to wirtualna mapa, która ułatwia poruszanie się po Politechnice Białostockiej! Nie wiesz, gdzie znajduje się laboratorium, w którym masz zajęcia, sala wykładowa na wydziale, czy najbliższy punkt ksero? Zainstaluj w telefonie aplikację Zonifero i odnajdź się w przestrzeniach uczelni.

telefony_widoktelefony_widoktelefony widok logowania
Jedną z podstawowych funkcji aplikacji Zonifero jest wirtualna mapa uczelni, która umożliwia odnalezienie sali wykładowej czy laboratorium. Czy zdarzyło Ci się spóźnić na zajęcia, bo nie mogłeś odnaleźć sali? Z Zonifero już Ci to nie grozi. Aplikacja pomoże Ci w przemieszczaniu się między salami, pracowniami oraz wydziałami. Z pomocą wirtualnej mapy zlokalizujesz ważne z punktu widzenia studenta miejsca: dziekanat, biuro karier, gabinet wykładowcy, punkt ksero czy bufet. Ponadto, dzięki modułowi FAQ, dowiesz się, gdzie zgłosić się z konkretnymi dokumentami, odebrać legitymację czy indeks.

 

 

 
Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem android oraz na iOs. Można też posłużyć się poniższym kodem QR – to bezpośrednie odesłanie do strony, na której można pobrać aplikację.

Uwaga! Logując się do aplikacji wpisz PolitechnikaBialostocka jako nazwę organizacji.

Szczegóły dotyczące instalacji aplikacji dostępne są na stronie: pb.edu.pl/uczelnia/mapa-kampusu

qr zonifero