Wydarzenia wolne od rejestracji!

馃檪 Cz臋艣膰 do艣wiadcze艅, prezentacji, wyk艂ad贸w oraz wystaw na wydzia艂ach nie jest obj臋ta rejestracj膮. Sprawd藕

馃檪 Z wielu atrakcji mo偶esz te偶 korzysta膰 bez rejestracji w godz. 9.00 – 15.00 w przerwie mi臋dzy wyk艂adami, warsztatami, czy prezentacjami.
    Zobacz, co dla Ciebie mamy:

馃敯 W Centrum Nowoczesnego Kszta艂cenia przygotowali艣my sta艂e ekspozycje i stoiska informacyjne:

•  Biuro Wsp贸艂pracy Mi臋dzynarodowej鈥 odwied藕 stoisko pe艂ne mo偶liwo艣ci:
    – wygraj nagrod臋 w konkursie prowadzonym przez student贸w zagranicznych
    – spr贸buj potraw z r贸偶nych stron 艣wiata
    – dowiedz si臋, jak studiowa膰 za granic膮
  • Biuro Karier i Wsp贸艂pracy z Absolwentami 鈥 porozmawiaj na temat swojej 艣cie偶ki kariery i sprawd藕, jakich specjalist贸w szukaj膮 pracodawcy.
  •  Samorz膮d Student贸w Politechniki Bia艂ostockiej nie ma to jak info z pierwszej r臋ki! W strefie chillout’u spotkaj si臋 z naszymi studentami.
    Profesjonalny barista przyrz膮dzi Ci kaw臋, a Ty przy okazji dowiesz si臋:
    – jak wygl膮daj膮 studia na PB
    – czym zajmuje si臋 samorz膮d student贸w
    – jakie wydarzenia organizuj膮 studenci
    – jakie projekty (tak偶e pozaakademickie) mo偶na realizowa膰 wsp贸lnie z innymi
  • Studenckie Ko艂a Naukowe 鈥 oj, tu si臋 b臋dzie dzia艂o! Sprawd藕, jakie fantastyczne projekty realizuj膮 studenci, oto kilka z nich:
    – rower elektryczny
    – drukarka FFF
    – sonda pomiarowa do frezarki
    – samoch贸d sterowany
    – pojazd typu 艂azik
    Spotkaj si臋 z przedstawicielami Studenckich K贸艂 Naukowych z poszczeg贸lnych wydzia艂贸w!
    Wydzia艂 Architektury: Forma, CAVE, ma艂a ARCHITEKTURA
    Wydzia艂 Budownictwa i Nauk o 艢rodowisku: Ciep艂ownik
    Wydzia艂 Elektryczny: Ko艂o Naukowe I/O
    Wydzia艂 In偶ynierii Zarz膮dzania: OBIE呕YW艢WIAT
    Wydzia艂 Mechaniczny: sekcja Cerber Motorsport
  • Studencka Agencja Fotograficzna – obejrzyj wystaw臋 fotografii i spotkaj si臋 z przedstawicielami SAF-u!
    Je艣li chcesz rozwija膰 swoj膮 foto-pasj臋, zapisz si臋 do Studenckiej Agencji Fotograficznej. Informacje na temat rekrutacji dost臋pne na stoisku w godz. 12.00-15.00
  • Fotobudka 鈥 zr贸b sobie zdj臋cie, wydrukuj na miejscu i zabierz na pami膮tk臋! Wszystko za free!
    Dajemy Ci do dyspozycji zabawne gad偶ety i wsparcie obs艂ugi. Liczba zdj臋膰 i wydruk贸w jest nielimitowana!
    Fotobudka jest dost臋pna w godz. 10.00-14.00

馃毄 Centrum Nowoczesnego Kszta艂cenia
ul. Zwierzyniecka 16, 15-333 Bia艂ystok

馃敯 Zobacz, jak mieszka si臋 w akademiku Gamma!

Chcesz wiedzie膰, jak wygl膮da studenckie 偶ycie w akademiku? Zajrzyj do Domu Studenta Gamma! To jeden z akademik贸w naszego kampusu.

Dlaczego warto?:

• po akademiku oprowadzi Ci臋 przewodnik
  • sprawdzisz, jak wygodnie mo偶na tu mieszka膰
  • przekonasz si臋, 偶e akademiki PB s膮 dobrze skomunikowane z reszt膮 miasta
  • otrzymasz informacje na temat procedur zwi膮zanych z przyznawaniem miejsc w domu studenta.

Wycieczki po akademiku odbywaj膮 si臋 w grupach w godz. 9.00-15.00

馃毄 Dom Studenta Gamma
ul. Zwierzyniecka 8, 15-333 Bia艂ystok

#studiujnaPB Zosta艅 in偶ynierem

馃敯 Zajrzyj do Centrum Historii PB

Chcesz poczu膰 klimat dawnej epoki? Przyjd藕 do Centrum Historii im. in偶. Miros艂awa Bujanowskiego. To fantastyczne miejsce, kt贸re kryje wiele tajemnic. Dzi臋ki wizycie tutaj:

• poznasz urz膮dzenia i aparatur臋 techniczn膮, kt贸ra s艂u偶y艂a dawniej studentom podczas zaj臋膰
  • przekonasz si臋, jak zmienia艂a si臋 nasza Uczelnia na przestrzeni lat, a偶 do czas贸w wsp贸艂czesnych
  • odkryjesz mn贸stwo ciekawych historii, zawartych w wiekowych fotografiach i starych dokumentach
  • obejrzysz bogaty zbi贸r eksponat贸w zwi膮zanych z edukacj膮, jak i lud藕mi, kt贸rzy z pasj膮 anga偶owali si臋 w rozw贸j nauki

馃毄 Centrum Historii PB
Wydzia艂 Mechaniczny
ul. Wiejska 45 C, sala 135

馃敯 Dopad艂 Ci臋 g艂贸d? Zajrzyj do Klubu Gwint!

Zr贸b sobie przerw臋! Wpadnij na ma艂e co nieco do Klubu Gwint. W menu znajdziesz pizz臋, sandwiche, frytki, hot dogi, napoje i wiele innych przek膮sek.

Tu te偶 poczujesz studenck膮 energi臋 i poznasz miejsce, w kt贸rym rozkr臋camy niezapomniane imprezy!

馃毄 Klub Gwint
ul. Zwierzyniecka 10, 15-351 Bia艂ystok

Sprawd藕, co jeszcze przygotowali艣my w ramach Dnia Otwartego Politechniki Bia艂ostockiej!